Diyabet Hastanesi

 

Ülkemizde diyabet hastası olan kişi sayısının oldukça fazla olduğunu biliyoruz. Aileden yada akrabalar, tanıdıklar aracılığı ile bu hastalığı tanıyan kişiler az çok bu hastalık için neler yapılması gerektiğini yada nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyordur.

 

Bu yazımızda ise tamamen diyabet üzerinde odaklanmış bir hastanenin varlığından bahsedeceğim. Bu yazıyı okuyan diyabet hastalarının ne kadar heyecanlandığını fark edebiliyorum.

Diyabet Hastanesi

Tüm hastaneleri geziyor ama diyabet alanında tam olarak uzman doktorlarla karşılaşamıyorsanız bu yazımız size Türkiye Diyabet Hastanesi’nden bahsederek arayışlarınıza bir son verecek. Bu hastane Türkiye Diyabet Cemiyeti ve Türk Diyabet ve Obezite Vakfı işbirliği ile kurulmuştur. Diyabet üzerine yoğunlaşmış doktorların kurduğu bu hastane günümüzde bir çok alanda hizmet verse bile diyabet üzerine yoğunlaşmıştır. Uyguladıkları özel tedavi yöntemleri ile daha hızlı ve kesin çözümlerle diyabet ile mücadele eden bir hastanedir. Ayrıca hastane tarafından düzenli olarak yayımlanan ‘’Diyabet’’ isminde bir dergi bulunmakta ve yıllık sadece 20 TL gibi bir rakamla evinize kargo ücreti dahi ödemeden hastalığınız yada ilginizi çeken bu hastalığa karşı mücadele yollarını ilk elden öğrenebilme imkanınız bulunmaktadır.

 

Gelelim bu hastanenin konumuna ve ulaşımın nasıl sağlanacağı konusuna, bu ayrıntılı bilgileri vererek ziyaretçilerimizin Türkiye’de veya diğer ülkelerde bulunan tek bir hastalık yada tedavi üzerine yoğunlaşmış hastanelerin varlığından haberdar olmasını sağlamak istiyoruz.

Diyabet Hastanesi Adresi

ULAŞIM;

 

Hastanenin tam adresi: Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1 Kadıköy – İstanbul

 

Tel-1: 0850-210-47-00

Tel-2: 0216-339-57-57

 

Metro yada Marmaray ile;

 

‘’Ayrılıkçeşmesi’’ durağına geldiğinizde inip 2 no’lu çıkış kapısından çıktığınızda hastaneyi görebileceksiniz.

 

Metrobüs ile;

 

‘’Söğütlüçeşme’’ durağında indiğiniz zaman Acıbadem tarafına doğru yürüyerek hastaneye ulaşabilmeniz mümkündür.

 

İETT Otobüsü ile;

 

‘’Sarayardı’’ veya ‘’Fatih Sokak’’ duraklarında indiğiniz zaman hastane yürüme mesafesi kadar yakınınızda bulunacaktır.

 

SenceSağlık için bu hastane çok iyi bir fırsat değil mi?

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Buraya Ayınızı Girin