Bahar Detoksu

Nasıl Bir Program Ve İçeriği Nedir?

Detoks programımızın amacı mevsim geçişlerinde biriken toksinlerden arınmak ve bağışıklığı güçlendirmek. Program sadece sıvı besinlerden oluşmuyor. Amacımız ödem atmak, yağ yakmak ve beden ölçülerinde daralma. Herkesin ulaşabileceği malzemeler ve menüler içeriyor. Menüler birbiri ile etkileşimi olan besinlerden ve antioksidan içeriği yüksek olan besinlerden oluştuğu için malzemelerde değişiklik yapmak yasaktır.

Ne Kadar Kilo Veririm, Ne Kadar İncelirim ?

Programa katılan danışanlarım genel olarak 2-3 kg arasında kilo verirken 3-4 cm arasında da incelme gösteriyor. Ancak bu rakamlar kişinin programa tam uyması, metabolizması ve verilen egzersizleri yapıp yapmamasına göre farklılık gösteriyor.

İhtiyacım Olan Malzemeler?

Öğünleri hazırlayabileceğiniz bir mutfak ve blender/mikser.

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Bizimle mail aracılığı ile fiyat bilgisi öğrenebilir, istediğiniz programı ve katılacağınız ülkeyi belirterek iletişime geçebilirsiniz. Bunun sonucunda size hesap numarası gönderilecektir. Havale/ EFT yöntemi ile ödemeyi yapıp dekontunu gönderdikten sonra onay mailini alabilirsiniz. Artık kaydınız gerçekleşmiştir ve whatsapp grubuna katılabilirsiniz.

Ne Zaman Başlanıyor?

Kayıtlar her hafta Cumartesi 17:00 da bitiyor ve cumartesi gece menüler teslim ediliyor. Pazar hazırlık sürecini tamamladıktan sonra her Pazartesi detoksumuz başlıyor.

İletişim Nasıl Olacaktır?

Gruba katılan kişiler ve Diyetisyeninizden oluşan bir whatsapp grubu oluşturulacaktır. Bu sayede  herkes birbirine motivasyon ve destek sağlamış olacaktır. Aynı zamanda istediğiniz zaman bireysel olarak whatsapp veya mail aracılığı ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Süreç Beni Zorlar Mı ?

Diyetimiz normal diyetlere göre daha düşük kalori içermektedir. Ancak amaç hacimde yüksek kaloride düşük besinler olacağı için gün içinde halsizlik, baş ağrısı hissetmezsiniz. Ancak bu süreçte her günün menüsü farklı ve tarifleri ile birlikte gönderileceği için sadece 5 gün boyunca bazı yemekleri evden yapıp yanınızda taşımak zorunda kalabilirsiniz. Her günün menüleri bir gün önceden hazırlanmalıdır. Bu yüzden listeler 1 gün önceden gönderilir ve listelere ulaştığınızda tüm eksiklerinizi tamamlamanız gerekiyor. Normal diyetlerde esneklikler değişimler sağlansa da detoks programında durum böyle değildir. Listede yazanlara harfiyen uymak gerekiyor. Herhangi bir değişim talebinde bulunmak veya bireysel değişiklik yapmak yasaktır. Programa belirtilen tarihlerde başlanacaktır ve grup olarak devam edecektir. Bu yüzden ödemeyi yapıp daha sonra başlama talebiniz kabul edilmeyecektir. Bu yüzden size en uygun olan tarihte başvuru yapmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu Yazın
Lütfen Buraya Ayınızı Girin